andy_in_the: (мороз)
[personal profile] andy_in_the


Трошки із запізненням мої музичні підсумки 2011 року. Із тенденцій - більш вібіркове прослуховування джазу. Повальне захоплення джазом із жіночим вокалом минуло. Тепер шукаю не просто солодкоголосих дівчаток, а щоб із ізюминкою і вогником :) Крім того став більше подобатись прогресивний рок і метал і давній і сучасний.

Отже почнемо! Велика десятка від Andy:

Порядковий номер мало що говорить... ці всі альбоми отримали 5-ки у внутрішньому голосуванні і порівнювати їх один з одним дуже важко.

1. Dream Theater - A Dramatic Turn of Events - майстри зробили цікавий, трошки попсовий, абсолютно не нудний альбом. Слухається дуже легко, набридає не надто швидко. Якість виконання просто вражає, кожну партію можно слухати і слухати. Плюс окремо звертає на себе увагу Рудес. Він тут відтягнувся на повну.

2. Septic Flesh - The Great Mass - важкий симфонічний дез метал. Дуже грамотні оркестровки, потужні гітари і вокал. Хоча дез слухаю зараз не часто, але цей альбом дуже і дуже сподобався.

3. Avishai Cohen - Seven Seas - маестро Авішай Коен видав класний альбом. Достатньо складний і водночас легкий і приємний.

4. Leaves' Eyes - Meredead - потужний альбом готик-рок діви. Дуже сподобались фолкові вкраплення в металі. Дуже вдале поєднання важких і легких пісень. Альбом подобається із кожним прослуховуванням все більше і більше.

5. ThanatoSchizo - Origami - прогресивні португальці. Дуже качові запальні ритми.

6. Raphael Gualazzi - Reality And Fantasy Special Edition - Італієць що грає на фортепіано і співає :) Пісні ніби і прості, але дуже добрі і веселі. Подобається із першої пісні :)

7. Nightwish - Imaginaerum - Щоб хто не казав, а альбом вийшов хороший! Концептуальний від початку до кінця. Схожий на саундтрек, при чому достатньо потужний, щоб самостійно створити образ без відеокартинки. Головне забути Найтвіш часів Тарьї і сприймати нову музику без думки, а як би воно було іх Тарьєю

8. Blackfield - Welcome To My DNA - альбом не запам"ятався. Але з часом я помітив, що слухаю його і слухаю. Коли не знаю, що поставити, ставлю і насолоджуюсь

9. Yes - Fly From Here - прогресив рок старого розливу. Легкий і приємний.

10. Opeth - Heritage - всі чекали на новий Опес, а отримали новий альбом із підписом Опес, але абсолютно іншою музикою. Ні краплі металу, ні краплі фірмового гроулу. Але багато цікавого прогресив-року із аналоговим звучанням клавішних, флейтою і дуже заплутаним сюжетом кожної пісні. Такими б, мабуть, були Опес у 70-х :)

Трошки статистики:
50% - прогресивного року-металу
40% - металу
30% - жіночий вокал
20% - джазу

Альбоми які сильно зацікавили, але до кращих не дотягнули:
Thievery Corporation - Culture of Fear
Cyminology - Saburi
Erik Friedlander - Bonebridge
Suidakra - Book Of Dowth
Steven Wilson - Grace For Drowning
Pendragon - Passion
O'Funk'illo - Sesion Golfa

Плюс були стандартно хороші альбоми від Amorphis, Anathema, Iced Earth, Stratovarius, Pat Metheny, Iced Earth, Guano Apes та ще мабуть назбираться з десяток.

Але цього року були роботи які мене і зовсім не порадували серед них Red Hot Chili Peppers, Within Temptation, In Extremo, Nino Katamadze and Insight...

Крім записів минулого року були просто афігенні концерти Слеера, Дрім Театру і Роберта Планта. А також глобальний провал Глобал Іст Опен Айр :)
Далі буде більше, краще і веселіше!

Date: 2012-01-12 10:29 pm (UTC)
From: [identity profile] matilda-02.livejournal.com
Решила даже кое-что для себя скачать!)).

Profile

andy_in_the: (Default)
andy_in_the

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:05 am
Powered by Dreamwidth Studios