andy_in_the: (мороз)
[personal profile] andy_in_the


Трошки із запізненням мої музичні підсумки 2011 року. Із тенденцій - більш вібіркове прослуховування джазу. Повальне захоплення джазом із жіночим вокалом минуло. Тепер шукаю не просто солодкоголосих дівчаток, а щоб із ізюминкою і вогником :) Крім того став більше подобатись прогресивний рок і метал і давній і сучасний.

Отже почнемо! Велика десятка від Andy:

Порядковий номер мало що говорить... ці всі альбоми отримали 5-ки у внутрішньому голосуванні і порівнювати їх один з одним дуже важко.

1. Dream Theater - A Dramatic Turn of Events - майстри зробили цікавий, трошки попсовий, абсолютно не нудний альбом. Слухається дуже легко, набридає не надто швидко. Якість виконання просто вражає, кожну партію можно слухати і слухати. Плюс окремо звертає на себе увагу Рудес. Він тут відтягнувся на повну.

2. Septic Flesh - The Great Mass - важкий симфонічний дез метал. Дуже грамотні оркестровки, потужні гітари і вокал. Хоча дез слухаю зараз не часто, але цей альбом дуже і дуже сподобався.

3. Avishai Cohen - Seven Seas - маестро Авішай Коен видав класний альбом. Достатньо складний і водночас легкий і приємний.

4. Leaves' Eyes - Meredead - потужний альбом готик-рок діви. Дуже сподобались фолкові вкраплення в металі. Дуже вдале поєднання важких і легких пісень. Альбом подобається із кожним прослуховуванням все більше і більше.

5. ThanatoSchizo - Origami - прогресивні португальці. Дуже качові запальні ритми.

6. Raphael Gualazzi - Reality And Fantasy Special Edition - Італієць що грає на фортепіано і співає :) Пісні ніби і прості, але дуже добрі і веселі. Подобається із першої пісні :)

7. Nightwish - Imaginaerum - Щоб хто не казав, а альбом вийшов хороший! Концептуальний від початку до кінця. Схожий на саундтрек, при чому достатньо потужний, щоб самостійно створити образ без відеокартинки. Головне забути Найтвіш часів Тарьї і сприймати нову музику без думки, а як би воно було іх Тарьєю

8. Blackfield - Welcome To My DNA - альбом не запам"ятався. Але з часом я помітив, що слухаю його і слухаю. Коли не знаю, що поставити, ставлю і насолоджуюсь

9. Yes - Fly From Here - прогресив рок старого розливу. Легкий і приємний.

10. Opeth - Heritage - всі чекали на новий Опес, а отримали новий альбом із підписом Опес, але абсолютно іншою музикою. Ні краплі металу, ні краплі фірмового гроулу. Але багато цікавого прогресив-року із аналоговим звучанням клавішних, флейтою і дуже заплутаним сюжетом кожної пісні. Такими б, мабуть, були Опес у 70-х :)

Трошки статистики:
50% - прогресивного року-металу
40% - металу
30% - жіночий вокал
20% - джазу

Альбоми які сильно зацікавили, але до кращих не дотягнули:
Thievery Corporation - Culture of Fear
Cyminology - Saburi
Erik Friedlander - Bonebridge
Suidakra - Book Of Dowth
Steven Wilson - Grace For Drowning
Pendragon - Passion
O'Funk'illo - Sesion Golfa

Плюс були стандартно хороші альбоми від Amorphis, Anathema, Iced Earth, Stratovarius, Pat Metheny, Iced Earth, Guano Apes та ще мабуть назбираться з десяток.

Але цього року були роботи які мене і зовсім не порадували серед них Red Hot Chili Peppers, Within Temptation, In Extremo, Nino Katamadze and Insight...

Крім записів минулого року були просто афігенні концерти Слеера, Дрім Театру і Роберта Планта. А також глобальний провал Глобал Іст Опен Айр :)
Далі буде більше, краще і веселіше!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

andy_in_the: (Default)
andy_in_the

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:14 am
Powered by Dreamwidth Studios