andy_in_the: (Default)
[personal profile] andy_in_the
    

    Зібрались якось пограти старі друзяки Майк Портной, Біллі Шін, Тоні Макалпайн і Дерек Шерінян та й створили супер-групу :)      Десь так все можна розповісти одним реченням :) Звичайно, імена цих людей не відомі широкому загалу, але для поціновувачів прогресивного металу це боги. Не знаю яку мету Портной і ко ставили приїжджаючи до Києва. Грошей вони тут точно не наварили. Народу у Бінго було не багато (хоч я думав ще меньше буде). Розкручувати бренд теж нема сенсу, бо ж і бренду то особливого нема. Можливо народу, який пограв на багатьох сценах і з багатьма музикантами, просто цікаво поїздити по місцях де ще вони не бували. Хто зна. Але менше з тим, концерт почався! A change of Seasons почав Макалпайн, потім до нього приєднався Шерінян, далі Шін і вже під бурю аплодисментів з"явився Портной. Так він був зіркою. Саме Майк спілкувався із публікою, багато жартував, одним словом вів концерт.
    Портной сказав, що вокалу сьодні не буде, і понеслося! Всього зіграли десь із десяток пісень. Більшість мелодій були знайомі... ну до якогось моменту знайомі. Імпровізацій було багато кльових, потужних, цікавих і мелодійних. Майже в кожній композиції кожному музиканту давали слово (чи то соло :)) Але й композиційно пісні були цікаві. Закручені сюжети, калейдоскоп ритмів, гармоній і розмірів. 
    Найбільше мене із четвірки цікавили Білі Шін і Дерек Шерінян. І, (о диво!) звукореж якимось дивним чином зробив тихо гітару Макалпайна тим самим вивів уперед бас Шіна на ритмі і клавіші Шеріняна на соло. Багатьом такий поворот не сподобався, але я був радий. Шін хоч і видався мені значно старшим ніж я його пам"ятав по давнім записам із G3 був просто ураганом - веселий позитивний і потужний! Майстри клавіш завжди мені здаються розумнішим за всіх інших Шерінян був не виключенням. Соляки із швидкістю світла, потужні ритми, одним словом крутий він. Макалпайн кашу приправляв швидким соло, або дуже ліричними пасажами. На ритмі його майже не було чути, що мені зовсім не заважало. Ну про Портного розповідати не знаю як. Він крутий і його треба чути і бачити. Дрім Театр все таки втратив не стільки класного барабанщика як крутого шоумена. Ударника то вони знайшли нового і по техніці навіть Маджині мабуть навіть кращий, але харизма Порного просто неперевершена.
    В кінці Портной із Шіном навіть трошки поспівали і шоу закінчилось. Море задоволення! Звук як на мене дуже пристойний (як для Бінго). Самовіддача і настрій музикантів неперевершені. Публіка теж в міру активна і позитивна.
    Хоча й кажуть, що найкращий концерт той на якому ти зараз, але хотілось би трошки порівняти враження від G3 і виступу Портного і компанії. G3 мені був схожий на екзамен. Виступив кандидат - Морс, якісно, цікаво і дуже технічно. А потім два папіка Вай і Сатріані показали, що ти Морс хоч і крутий, але є значно крутіші. Але так і бути зіграємо разом. Тут же не було жодного змагання. Ніхто не був кращим за інших. Кожен насолоджувався своєю грою і звучанням товаришів. Це більше нагадувало виступ не метальової команди, а джаз-бенду. Це звичайно лише мої фантазії, але концерт у будь-якому випадку  був крутейший!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

andy_in_the: (Default)
andy_in_the

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:20 am
Powered by Dreamwidth Studios