andy_in_the: (Default)
[personal profile] andy_in_the
DSCF0504_cr
Цьогорічна осінь дуже багата на концерти. Першими для мене були Аморфіс і Кімаера...


Про те, що треба йти на Аморфіс, я не сумнівався. Дві інші групи (італійці Антологія і ліванці Кімаера) я спочатку думав просто пропустити. Але напередодні концерту, за для цікавості вирішив таки послухати, що ж то за групи. Італійці не вразили, а ліванці для мене стали відкриттям. Дуже качовий дум, з цікавими атмосферними вставками дуже і дуже нагадували ранній Аморфіс, який я дуже люблю. Таким чином Кімаера із аутсайдерів перетворилися на групу, яку найбільше хотілося почути на концерті, адже останні альбоми Амрфіса, хоч і виконані на дуже високому рівні за душу не беруть, так як ранні із 90-х...
Завжди, коли запізнюєшся, концерт починається вчасно. Цього разу я прийшов, за 20 хвилин восьма (через 40 хв після початку на афіші) і як раз встиг на першу пісню Кімаери. Італійців уже й слід прохолов. А Кімаера задали жару! На концерті вони виконували більш важкі і швидкі речі ніж ті, що я слухав раніше. Завели публіку дуже швидко і якісно. Лідер і вокаліст-гітарист відразу знайшов спільну мову із залом і виступ пройшов практично на одному диханні. Кімаера хоч і називають себе дум, але я б їх відніс би до мелодійного дез-металу. Дуже професійно зіграно, в міру приправлено прогресивними фішками, щільний потужний звук. Ніколи б не сказав, що Кімаера з арабської країни, скоріше десь із скандинавії. На останній пісні вокаліст дуже просив, щоб народ послемився, але наша публіка не піддалася на вмовляння. Народ тряс хаєрами, підспівував і всіляко відтягувався, але слемитись не хотілося...

Кімаера відіграли хвилин 45. Тоді десь пів години налаштовували сцену для хедлайнерів, що дало чудову можливість відпочити і трошки прийти до тями.
Аморфіс почали із альбомів середини-кінця 2000-х. А тоді зненацька взяли і заграли "My Kantele". Я зрадів. А коли, вокаліст почав казати, що є одна пісня без якої їх не відпустять, стало зрозуміло, що це - "Black Winter Day" радості не стало меж. Хоча й сучасні пісні фінів мені дуже подобаються, їхні творіння середини 90-х для мене, мабуть, завжди будуть неперевершеними. Якась сила і дух є в них і прості мелодії хочеться слухати раз за разом. Важко сказати як і чому, але так воно є. І нові творіння порівняно із ними якось відразу зблідли для мене. Потім із старих речей був "Into Hiding" на більше вже було годі сподіватися...

DSCF0509_cr
Правда, хоч і зблідли, але все одно трусити хаєром і волати що є сили бажання не зникло. Аморфіс викликали на традиційний біс. І гросмейстерські півтори години були відпрацьовані на повні п'ять!

А після, коли основний натовп сплив до гардеробу. Вийшли Кімаера, пофотатись і поспілкуватися з народом. Дуже файні хлопці!

DSCF0512_cr

До речі останній їх альбомчик, послухав по дорозі до дому. Мені дуже сподобалось. Там ще є дівчинка із скрипкою, стало ще цікавіше!
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

andy_in_the: (Default)
andy_in_the

June 2014

S M T W T F S
1234567
8910 11121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 06:19 am
Powered by Dreamwidth Studios